22 400 23 42
22 400 23 42

Oelheld

Oelheld

Oelheld - płyny technologiczne

Oelheld GmbH to średniej wielkości firma, która może pochwalić się ponad 130-letnią tradycją i doświadczeniem. Od momentu założenia w 1887 roku przez Carla Christiana Helda firma oelheld stała się uznanym specjalistą w dziedzinie smarów. Partnerstwo, badania i ludzka technologia stały się wartościami i tworzą tradycję, z której jesteśmy dumni.
Obecnie jesteśmy producentem i dostawcą takich produktów jak dielektryki, oleje szlifierskie, smary, koncentraty chłodziw i innych płynów technologicznych niezbędnych we współczesnych procesach produkcyjnych.
Wielu producentów maszyn i uczelnie współpracują z nami, aby opracowywać produkty, które są specjalnie dostosowane do potrzeb ich maszyn. Ta współpraca pozwala nam intensywnie reagować na specyficzne wymagania naszych klientów i dostosowywać istniejące płyny do szerokiej gamy procesów produkcyjnych.
Nasze laboratoria, wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia analityczne i liczne stanowiska testowe, gwarantują aktualne standardy i spełniają niemal wszystkie wymagania klientów
Polityka firmy opiera się na naszej naczelnej zasadzie „HUTEC – Human-Technology for man, nature and machine”. Aktywnie przyczyniamy się do ochrony środowiska z uwzględnieniem aspektów ekonomicznych, m.in. poprzez stosowanie zintegrowanego systemu zarządzania zgodnie z DIN EN ISO 9001 i 14001 oraz Stosowanie wyselekcjonowanych surowców i najnowszych metod produkcji. HUTEC oznacza naszą strategię, która polega na równoważeniu celów ekonomicznych, ekologicznych i społecznych.
Oelheld GmbH
Ulmer Straße 135-139
70188 Stuttgart
Niemcy
Hedelius
exeron logo
Cheto
Excetek
Ziersch
Axile
Oelheld